Veebisisu arendamine,

optimiseerimine,

haldamine

Man Sitting in Front of Computer
Tarkvarainsenerid, kes valivad tehnoloogia ja tööriistad, mis sobivad kõige paremini teie toote vajadustega.


Meie eesmärgiks on leida optimaalne tehniline lahendus teie idee realiseerimiseks, olenemata sellest, kas tegemist on sisuhaldussüsteemi (näiteks WordPress) või täielikult kohandatud arendusega. Erinevalt paljudest teistest teenusepakkujatest, kes keskenduvad vaid ühele platvormile, rakendame meie mitmekesist tehnoloogilist arsenali, et luua just teie vajadustele vastav koduleht või veebiteenus.

01

Kodulehe loomine

Meie kogenud meeskond pakub individuaalset lähenemist, tipptasemel disaini ning kvaliteetset arendusteenust, tagades visuaalselt kaunid ja funktsionaalsed veebilehed.

Lisainfo


Eristudes paljudest konkurentidest, pakume mõistlikke terviklahendusi, mis hõlmavad lisaks terviklikule ja pilkupüüdvale kodulehe arendusele ka sisuedastus võrgu (CDN – Content Delivery Network) ning otsingumootoritele optimeerimise (SEO – Search Engine Optimization) teenuseid. Sisuedastus võrk tagab teie veebilehe välkkiire laadimise ning otsingumootorite optimeerimine aitab teie tootel või teenusel internetiavarustes hõlpsasti leitav olla. Hoolitseme selle eest, et teie kliendid saavad teiega mugavalt ühendust võtta läbi kontaktivormi ning teiste integratsioonide.

Hind


– Alates 1000€
Lihtne kuid terviklik koduleht kuni 4 leheküljega.

– Alates 2000€
Mahukam koduleht rohekma sisu, mitmete lehekülgede ja funktsioonidega.

– Alates 3000€
Terviklik ja profesionaalne kodulehe lahahendus, kõik mis on vaja oma toote ja teenuse edukaks reklaamimiseks.

(Ettemaks 200€ esialgse kujunduse ja sisu prototüübi eest, et kinnitada kliendi rahulolu kujunduse suunaga ning tagada sujuv koostöö projekti vältel)

02

E-poe lahendused

Pakume kohandatud e-poelahendusi, mis võimaldavad lihtsat toodete haldamist, turundust ja klientide jälgimist, tagades suurepärase ostukogemuse.

Hind

– Alates 2000€
Lihtne kuid terviklik epood.

– Alates 4000€
Terviklik ja profesionaalne e-pood, kõik mis on vaja oma toote ja teenuse edukaks müümiseks.

(Ettemaks 200€ esialgse kujunduse ja sisu prototüübi eest, et kinnitada kliendi rahulolu kujunduse suunaga ning tagada sujuv koostöö projekti vältel)

online shopping, amazon, shop-4532460.jpg
03

Veebirakenduste arendamine

Meie spetsialistid loovad dünaamilisi veebirakendusi, mis integreeruvad sujuvalt teie olemasolevate vï kavandatavate süsteemidega ning tagavad suurepärase kasutajakogemuse.

Hind


Erilahenduste hind on kokkuleppel.

Man Wearing Blue Crew-neck Top
04

SEO optimeerimine

Pakume ulatuslikku SEO analüüsi ja kohandatud strateegiaid, mis aitavad suurendada nähtavust otsingumootorites, tuues rohkem potentsiaalseid kliente teie veebilehele.

Hind


– Alates 300€
Parandame teie kodulehe esinemist ja kättesaadavust klientidele internetis

computer, mac, google-6963428.jpg
05

Disain ja bränding

Oleme valmis teid abistama ka tootekujunduse ja brändinguga. Meie kogenud disainerid suudavad pakkuda loomingulisi ning köitva väljanägemisega disainilahendusi kõigile teie digitaalsetele vajadustele.

Hind


Hind on kokkuleppel.

plans, design, web design-1867745.jpg

Liitu meiega täna

Alustage koostööd CodeSensusega ja looge oma ettevõttele tugev ja silmapaistev digitaalne kohalolek.

Scroll to Top